حقوق و قوانین فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر

قوانین فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر

  • کلیه ی مطالب ارائه شده در وب سایت دنیا کامپیوتر ، حاصل دسترنج تیم پشتیبانی میباشد و حق انتشار فقط برای ما مجاز میباشد ، لذا کپی برداری از مطالب به هر منظوری فقط با ارائه لینک به مطلب مشکلی نخواهد داشت.
  • اطلاعات ارائه شده در معرفی کالاها ، از وب سایت رسمی جمع آوری شده است ، تیم پشتیبانی نهایت تلاش خود را مینماید تا اطلاعات بصورت کامل و دقیق به شما معرفی گردد ، در صورت مشاهده هر نوع مغایرت با اطلاعات لطفا از بخش FeedBack موضوع را گزارش دهید تا اصلاح گردد.
  • مقالات و راهنماهای خرید توسط کارشناسان ارشد سخت افزاری کشور ارائه گردیده است ، لذا در صورتیکه هر نوع مشکلی در مطالب ملاحظه میفرمائید گزارش خود را از طریق FeedBack ارسال نمائید.
  • محصولاتی که در فروشگاه ارائه گردیده دارای مشخصات فنی کامل به همراه ویدئو آن باکسینگ میباشند.

هر گونه کپی برداری برای مقاصد تجاری خلاف قوانین سایت بوده ، اما برای سایر مقاصد با ذکر منبع بلامانع میباشد.

 
حقوق کاربری در فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر
ورود اطلاعات در فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر
در هنگام استفاده از وب سایت ممکن است از شما خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست برای وارد کردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
ارائه اطلاعات به طرف های ثالث
ما بدون موافقت شما اطلاعات ارائه شده توسط شما را به طرف های ثالث غیر وابسته به خود فروخته و یا انتقال نخواهیم داد. در صورت امکان، شما از این فرصت برخوردار خواهید بود تا “تمایل خود” به دریافت اطلاعات تبلیغی و یا بازاریابی درباره سایر محصولات، خدمات و عرضه های ویژه ارائه شده توسط ما و یا هر گونه طرف ثالث دیگر را مشخص کنید.
 
تجزیه و تحلیل رفتار کاربران فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر
ما حق تجزیه و تحلیل های آماری رفتار و خصوصیات کاربران به منظور اندازه گیری میزان علاقه و استفاده آنها از بخش های مختلف وب سایت و اطلاع رسانی به تبلیغ دهندگان درباره چنین اطلاعاتی و هم چنین تعداد کاربرهایی که آگهی در معرض دید آنها قرار گرفته و یا تعداد کاربرهایی که روی آگهی های تبلیغاتی آنها کلیک کرده اند را برای خود محفوظ می شناسد. ما فقط اطلاعات کلی جمع آوری شده از این تجزیه و تحلیل ها را به طرف های ثالث ارائه می دهیم. ما مسئولیتی در قبال هر گونه اعمال و یا سیاست های هر گونه طرف ثالث که تقاضای دریافت اطلاعات شخصی را می کند نداریم و شما باید سیاست های حفظ حریم خصوصی آن طرف ثالث را بررسی کنید. 
 
کوکی ها
شما باید آگاه باشید که اطلاعات و داده ها ممکن است بصورت خودکار و از طریق استفاده از “کوکی ها” جمع آوری شود. “کوکی ها” فایل های متنی کوچکی هستند که یک وب سایت می تواند از آنها برای تشخیص کاربران مراجعه کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع آوری اطلاعات کلی به منظور ارتقای وب سایت و مشخص کردن سمت و سوی تبلیغات استفاده کند. کوکی ها به سیستم شما ملحق نشده و به فایل های شما صدمه نمی رسانند. اگر مایل نیستید تا اطلاعات شما از طریق استفاده از کوکی ها جمع آوری شود، در اغلب مرورگر ها می توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد. 
 
به روز آوری یا حذف اطلاعات
شما می توانید با استفاده از فرم بازخورد موجود در وب سایت، درباره هر گونه به روز رسانی، تغییر یا تصحیح اطلاعات جمع آوری شده قبلی خود به ما اطلاع دهید. بعلاوه، به محض تقاضای شما، ما تلاش های منطقی تجاری خود را بکار خواهیم بست تا اطلاعات شما را از پایگاه داده های خود حذف کنیم؛ با این وجود، ممکن است به واسطه داده های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف شده، حذف کامل داده های شما امکان پذیر نباشد. 
 
تغییرات این سیاست حفظ حریم خصوصی
ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می شناسیم و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما برسد.
 
انتقال اطلاعات
با توجه به طبیعت بین المللی فعالیت تجاری ما، اطلاعات ممکن است توسط ما به سرور های رایانه های ما در کشور های دیگر انتقال داده شوند. هر گونه انتقال اطلاعات همراستا با قوانین حفاظت از داده های انگلستان و اتحادیه اروپا می باشد. در حال حاضر این سرور ها در هندوستان و ایالات متحده آمریکا و ایران قرار گرفته اند.
 
آخرین ویرایش : 30-دی-1399