بسمه تعالی
با عرض سلام و تقدیم احترامات فراوان به شما کاربران شایسته که فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر را برای خرید انتخاب نموده اید. سایتی که پیش روی شماست حاصل دست رنج اعضاء تیم دنیا کامپیوتر میباشد که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به قصد خدمت رسانی به شما کاربران فهیم ایرانی تلاش مینمایند.
وب سایت رسمی دنیا کامپیوتر با آدرس (http://www.DonyaComputer.com) در تاریخ 26 خرداد ماه 1390 مصادف با میلاد حضرت علی (ع) فعالیت خود را آغاز نموده و سعی نموده تا با ایجاد محیطی امن برای کاربران فهیم فارسی زبان ،  خریدی امن به همراه ارائه مشاوره تخصصی پیرامون کلیه ی محصولات مندرج در سایت فراهم نماید .
تیم مشاوره و تخصصی دنیا کامپیوتر همواره سعی نموده گام به گام با بروزترین محصولات پیش روی داشته باشد و در این بین مشاوره و کارآمدی سردبیر گرامی و هماهنگی ایشان با بخش های دیگر جای تقدیر و تشکر دارد. در مجموع در فروشگاه اینترنتی دنیا کامپیوتر ، وب سایت تحلیل ، بررسی و فروش آنلاین کالای سخت افزاری هدف خود را بر این موضوع نهاده ایم که با هماهنگی بخش های مختلف بهترین ها را به شما خوبان ارائه دهیم.
از کلیه ی کاربران فهیم تقاضامندیم که با نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خود تیم ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایند.