نزتک (NAZTECH)

مرتب سازی بر اساس
تعداد نمایش
تغییر نمایش وضعیت کالا
روتر بی سیم 4G به همراه پاوربانک نزتک مدل NZT-9930

اگر روتر را بخواهیم از نظر لغوی معنا کنیم می توانیم به آن مسیر یاب بگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که چندین شبکه بی سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می کنند. و این همان تجهیزی است که در اینترنت مشخص می کند بسته های اطلاعاتی از کدام مسیر به مقصد برسند و در نهایت رسیدن آن به مقصد را کنترل می کند از نظر فنی یک روتر یک گذرگاه لایه 3 است یعنی روتر های کابلی یا بی سیم شبکه ها را مانند یک گذرگاه به یکدیگر متصل می نمایند و این لایه همان لایه در مدل معروف شبکه یا مدل OSI است. روتر بی سیم 4G به همراه پاوربانک نزتک مدل NZT-9930، قابلیت پشتیبانی از شبکه های 4G ،3G ،2G را دارا می باشد. سرعت انتقال داده ها در این محصول، دانلود 100مگابایت بر ثانیه و آپلود50مگابایت بر ثانیه است. قابلیت به اشتراک گذاری فایل در روتر 9930 می باشد. ابعاد این محصول ابعاد 76*76*25 میلی متر و وزنی معادل 160گرم را داراست. تنظیمات WLAN برای 10 کاربر بصورت همزمان از قابلیتهای بارز این محصول است. از دیگر ویژگی های Router NZT-9930 می توان به پاوربانک 5000میلی آمپرساعت، قابلیت پشتیبانی از تمامی اپراتورهای موجود در ایران، قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32گیگابایت اشاره کرد. قابلیت نمایش وضعیت شبکه،میزان مصرف باتری،وضعیت دیتا و wifi و... با نشانگر LED می باشد. مدت زمان کارکرد 18ساعت، مدت زمان آماده باش 48 ساعت و مدت زمان شارژ کامل 6 ساعت است.

روتر بی سیم 4G نزتک مدل NZT-8830

اگر روتر را بخواهیم از نظر لغوی معنا کنیم می توانیم به آن مسیر یاب بگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که چندین شبکه بی سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می کنند. و این همان تجهیزی است که در اینترنت مشخص می کند بسته های اطلاعاتی از کدام مسیر به مقصد برسند و در نهایت رسیدن آن به مقصد را کنترل می کند از نظر فنی یک روتر یک گذرگاه لایه 3 است یعنی روتر های کابلی یا بی سیم شبکه ها را مانند یک گذرگاه به یکدیگر متصل می نمایند و این لایه همان لایه در مدل معروف شبکه یا مدل OSI است. روتر بی سیم 4G نزتک مدل NZT-8830، قابلیت پشتیبانی از شبکه های 4G ،3G ،2G را دارا می باشد. سرعت انتقال داده ها در این محصول، دانلود 100مگابایت بر ثانیه و آپلود 50 مگابایت بر ثانیه است. قابلیت به اشتراک گذاری فایل در روتر 8830 می باشد. ابعاد این محصول ابعاد 96*60*16 میلی متر و وزنی معادل 165گرم را داراست. تنظیمات WLAN برای 10 کاربر بصورت همزمان از قابلیتهای بارز این محصول است. از دیگر ویژگی های Router NZT-8830 می توان به پاوربانک 2500 میلی آمپرساعت، قابلیت پشتیبانی از تمامی اپراتورهای موجود در ایران، قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32گیگابایت اشاره کرد. قابلیت نمایش وضعیت شبکه،میزان مصرف باتری،وضعیت دیتا و wifi و... با نشانگر LED می باشد. مدت زمان کارکرد 5 ساعت، مدت زمان آماده باش 15 ساعت و مدت زمان شارژ کامل 4 ساعت است.

روتر بی سیم 3G به همراه پاوربانک نزتک مدل NZT-7730

اگر روتر را بخواهیم از نظر لغوی معنا کنیم می توانیم به آن مسیر یاب بگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که چندین شبکه بی سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می کنند. و این همان تجهیزی است که در اینترنت مشخص می کند بسته های اطلاعاتی از کدام مسیر به مقصد برسند و در نهایت رسیدن آن به مقصد را کنترل می کند از نظر فنی یک روتر یک گذرگاه لایه 3 است یعنی روتر های کابلی یا بی سیم شبکه ها را مانند یک گذرگاه به یکدیگر متصل می نمایند و این لایه همان لایه در مدل معروف شبکه یا مدل OSI است. روتر بی سیم 3G به همراه پاوربانک نزتک مدل NZT-7730، قابلیت پشتیبانی از شبکه های 3G ،2G را دارا می باشد. سرعت انتقال داده ها در این محصول، دانلود 21.6 مگابایت بر ثانیه و آپلود 5.76 مگابایت بر ثانیه است. قابلیت به اشتراک گذاری فایل در روتر 7730 می باشد. ابعاد این محصول ابعاد 76*76*25 میلی متر و وزنی معادل 132 گرم را داراست. تنظیمات WLAN برای 10 کاربر بصورت همزمان از قابلیتهای بارز این محصول است. از دیگر ویژگی های Router NZT-7730 می توان به پاوربانک 5000 میلی آمپرساعت، قابلیت پشتیبانی از تمامی اپراتورهای موجود در ایران، قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32 گیگابایت اشاره کرد. قابلیت نمایش وضعیت شبکه،میزان مصرف باتری،وضعیت دیتا و wifi و... با نشانگر LED می باشد. مدت زمان کارکرد 18ساعت، مدت زمان آماده باش 48 ساعت و مدت زمان شارژ کامل 6 ساعت است.

روتر بی سیم 3G نزتک مدل NZT-6630

اگر روتر را بخواهیم از نظر لغوی معنا کنیم می توانیم به آن مسیر یاب بگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که چندین شبکه بی سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می کنند. و این همان تجهیزی است که در اینترنت مشخص می کند بسته های اطلاعاتی از کدام مسیر به مقصد برسند و در نهایت رسیدن آن به مقصد را کنترل می کند از نظر فنی یک روتر یک گذرگاه لایه 3 است یعنی روتر های کابلی یا بی سیم شبکه ها را مانند یک گذرگاه به یکدیگر متصل می نمایند و این لایه همان لایه در مدل معروف شبکه یا مدل OSI است. روتر بی سیم 3G نزتک مدل NZT-6630، قابلیت پشتیبانی از شبکه های 3G ،2G را دارا می باشد. سرعت انتقال داده ها در این محصول، دانلود 21.6 مگابایت بر ثانیه و آپلود 5.76 مگابایت بر ثانیه است. قابلیت به اشتراک گذاری فایل در روتر 6630 می باشد. ابعاد این محصول ابعاد 13*47*87 میلی متر و وزنی معادل 64 گرم را داراست. تنظیمات WLAN برای 5 کاربر بصورت همزمان از قابلیتهای بارز این محصول است. از دیگر ویژگی های Router NZT-6630 می توان به ظرفیت 1500 میلی آمپرساعت، قابلیت پشتیبانی از تمامی اپراتورهای موجود در ایران، قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32 گیگابایت اشاره کرد. قابلیت نمایش وضعیت شبکه،میزان مصرف باتری،وضعیت دیتا و wifi و... با نشانگر LED می باشد. مدت زمان کارکرد 4 ساعت، مدت زمان آماده باش 16 ساعت و مدت زمان شارژ کامل 2.5 ساعت است.

تفکیک رنگ کالا