مولتی مدیای حرفه ای را با Asus Impresario تجربه کنید

اگر طرفدار فیلم با کیفیت بلو-ری هستید حتماً در هنگام پخش فیلم توسط لپ تاپ یا پخش کننده های رایج، متوجه کیفیت پایین صوت آن شده اید. صدا یکی از عناصری است که در صورت داشتن کیفیت مطلوب، لذت تماشای فیلم را چند برابر می کند. پخش کننده های رایج بازار، اغلب با پشتیبانی کدها و جنبه های نرم افزاری، صدایی صرفاً با کیفیت معمولی تولید می کنند که حتی اگر از اسپیکرهای حرفه ای هم استفاده کنید، متوجه پایین بودن کیفیت آن نسبت به صدای پخش شده می شوید.

یک حرفه ای بدون مرز برای بازی خورها از AOC

کمپانی AOC که در بازار ایران نیز برندی شناخته شده است، دومین مانیتور گیمینگ خود در عرض 1 ماه را معرفی کرد. این مانیتور که AGON AG251FZ نام دارد، عضوی دیگر از سری محصولات آگون است که ظاهری دقیقا به مشابه برادران خود دارد.

نمایشگاه CES 2017: رونمایی تلویزیونی ماژولار و باریک تر از یک آیفون توسط شیائومی

کمپانی چینی شیائومی که برای اولین بار در تاریخ خود کنفرانس ویژه ای را در نمایشگاه CES برگزار کرد، از تلویزیونی رونمایی کرده است که به گفته خود آنها از یک آیفون نیز باریک تر است.

خلاق و هوشمند؛ مانیتور حرفه ای BenQ EW2770QZ

همانطور که در روزهای پیشین نیز در مطالب مرتبط با نمایشگرها بدان اشاره کردیم، کمپانی بنکیو (BENQ) در حال پیشرفت سریع در زمینه تولید انواع مانیتورهای تخصصی است. این برند به تازگی مانیتور هوشمند و پرچمدار BenQ EW2770QZ را رونمایی کرده است. این محصول برای مشکل پسندان یک گزینه ایده آل است. هوشمند از آن جهت که سنسورهای تعبیه شده در آن قابلیت تنظیم نور پنل را به نسبت نور محیط دارای بوده و فناوری +BI را به همراه دارد. این مانیتور به یک پنل IPS در سایز 27 اینچ مجهز است که می تواند رزولوشن QHD یا 1440×2560 را پیاده سازی نماید.