اولین تصاویر لو رفته از گوشی موبایل Xperia Z4 سونی

طبق شایعات ؛ کمپانی سونی قصد دارد پرچم دار جدید خود را با نام Xperia Z4 روانه بازار کند. گوشی موبایل Xperia Z4 که اولین تصاویر مربوط به آن لو رفته به نسبت گوشی موبایل Xperia Z3 تفاوت چندانی نداشته است. اما طبق گفته ی سونی این گوشی موبایل با شروع سال جدید میلادی یعنی دی ماه روانه بازار خواهد شد. برای مطالعه جزئیات تکمیلی با ما همراه باشید .

طبق شایعات : گوشی موبایل گلکسی S6 با ویژگی های خاصی همراه است.

گوشی موبایل گلکسی اس6 سامسونگ با ویژگی های فنی خاصی هم چون صفحه نمایش انحنا دار میباشد هم چنین طبق پیش بینی ها نام گلگسی S6 اج نیز ممکن است تغییر کند

اطلاعات گوشی موبایل فایرفاکسی ال جی با نام L25 به بیرون درز کرد

کمپانی فایرفاکس قصد دارد پلتفرم متن باز خود را روانه بازار کند از این حیث با کمپانی مختلف وارد مذاکره شده تا اینکه کمپانی های مختلفی از جمله ال جی را راضی نموده تا از پلتفرم فایرفاکس در گوشی موبایل خود استفاده کنند. با این اوصاف ال جی و فایرفاکس شرکای تجاری همدیگر شدند.

فروش گوشی موبایل گلکسی A3 و گوشی موبایل گلکسی A5 سامسونگ در تایوان

یکی از نقاط ضعفی که بر گوشی موبایل های سامسونگ گرفته میشود در مورد بدنه ی پلاستیکی آن میباشد که سامسونگ با تولید گوشی موبایل A3 و گوشی موبایل A5 گوشی موبایل با بدنه فلزی روانه بازار نموده است . این گوشی موبایل که در دو مدل ذکر شده در بازار تایوان عرضه شده است با سخت افزاری مناسب ارائه شده اما تا این لحظه اطلاعات دقیقی در مورد ارائه به بازار بین المللی ذکر نشده است .

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S6 با بدنه فلزی

گوشی موبایل گلکسی S6 سامسونگ که طبق شایعات به زودی پرچم دار جدید شرکت سامسونگ خواهد شد با بدنه فلزی ساخته خواهد شد . طبق شایعاتی که منتشر شده گوشی موبایل گلکسی S6 از نظر ظاهر تغییری نداشته است .

گلکسی اس 7 به چیپست اسنپ‌دراگون 820 مجهز خواهد شد

سامسونگ پس از سال‌ها در گلکسی اس 6 چیپست‌های کوالکام را رها کرده و در تمامی نسخه‌ها از چیپست اکسینوس 7420 خودش استفاده کرده است. این روال ظاهراً برای گلکسی نوت 5 نیز تکرار خواهد شد اما طبق شایعات این شرکت کره‌ای قصد دارد در پرچم‌دار سال آینده خود باز هم از محصولات کوالکام استفاده کند.

شایعه: گوشی هوشمند سامسونگ با صفحه نمایش تاشو ابتدای زمستان از راه می‌رسد

غول کره‌ای‌تبار دنیای فناوری، سامسونگ، قصد دارد تا در ماه‌های آینده از یک گوشی جدید با صفحه‌نمایش تاشو رونمایی کند.